«Шевченкове славимо ім`я»

Дата: 07.03.2019 13:36

7-го березня у Великому залі Палацу культури відбувся тематичний захід «Шевченкове славимо ім`я» до 205-ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

З промовою до всіх присутніх звернулися голова Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, голова районної ради Віталій Савоненко та голова райдержадміністрації Сергій Хрупа.

У фойє І поверху Палацу культури розміщена виставка-портрет «Живи у правді віковій, піснях і слові Заповіту».

Віддаючи шану пам’яті геніальному сину України під час заходу прозвучали пісні солістів Краснопільського Палацу культури «Тополя» у виконанні Вікторії Овадчук та «Зоре моя вечірняя» у виконанні Дарії Горбунової,продекламували вірші учні Краснопільської гімназії Дмитро Лупирь «Думи, мої думи…», Діана Дужнікова «Минають літа молодії», Марина Лупка «Стоїть в селі Суботові…», Анастасія Свириденко «Минають дні, минають ночі...», Поліна Пиленко «Мені тринадцятий минало» та Діана Придатко «Така її доля».

На знак шани та пам'яті великого генія українського народу відбулося покладання квітів до погруддя Тараса Григоровича Шевченка.