Звернення Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука з нагоди Дня українського добровольця

Дата: 14.03.2019 10:23
Кількість переглядів: 70

14 березня відзначається День українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв національно-визвольного руху.

У березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію України та бажаючи захистити суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях. Як наслідок, з лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії, до якого примкнули тисячі свідомих громадян України.

Нині ми вшановуємо мужність та героїзм всіх захисників нашої незалежності. День добровольця доводить злагодженість, єдність кожного, хто у той чи інший спосіб долучається до захисту України.

Найщиріші вітання і шана усім нашим землякам-волонтерам, добровольцям, військовим за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі. Нехай щаслива доля буде прихильною до кожної вашої родини та нашої рідної України. Зичу всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні!

Краснопільський селищний голова                                Юрій Яремчук