Відбулися заходи з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 15.03.2019 23:15

15 березня 2019 року у Малому залі КЗ «Краснопільський ПК» пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Із професійним святом працівників сфери ЖКГ, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності Краснопільщини, надання різних послуг привітали Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, голова районної ради Віталій Савоненко та перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Петров, які побажали щастя добрих справ, витримки, терпіння.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування грамоти отримали кращі представники сфери.

Свої музичні вітання працівникам житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення надсилали аматори сцени Краснопільського Палацу культури.

Бажаємо міцного здоров’я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє.