«Первоцвіти»

Дата: 19.03.2019 09:51

16-17 березня у м. Суми пройшов ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Первоцвіти», в якому прийняли активну участь учні музичного та хореографічного відділів Краснопільської дитячої музичної школи, зайнявши призові місця в різних номінаціях.

У номінації інструментальна музика по класу фортепіано:

Придатко Діана здобула Диплом Лауреата І ступеня, медаль та подарунок (І середня вікова категорія),

Жук Єлізавєта – Диплом Лауреата І ступеня, медаль та подарунок (молодша вікова категорія), викладач Висоцька Валентина Василівна.

Патютько Владислава – Диплом Лауреата ІІІ ступеня, медаль та подарунок (І середня вікова категорія), викладач Литвин Тетяна Миколаївна.

У номінації вокал з естрадною піснею:

Сівокозов Микита отримав Диплом Лауреата І ступеня, медаль та подарунок (ІІ середня вікова категорія), викладач Висоцька Валентина Василівна.

У номінації хореографії:

Хореографічний колектив «Смайл», учні 5-го класу здобули диплом Лауреата І ступеня, Кубок та призовий сертифікат (вільна танцювальна категорія), викладач Вакуленко Інна Іванівна.

Вітаємо з перемогою!