Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради

Дата: 25.03.2019 22:08

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Виконавчий комітет Краснопільської селищної ради, Сумська область, смт Краснопілля,  вул. Мезенівська, 2, (адміністративне приміщення Краснопільської селищної ради, кабінет заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради).

2. Підстава для проведення конкурсу

Рішення 28 сесії сьомого скликання  Краснопільської селищної ради «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради» від «15» березня 2019 року № 558.

3. Місце та час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, де можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів.

3.1. Місце: 42400, Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Мезенівська 2, кабінет заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

3.2. Дата: 24 квітня 2019 року.

3.3. Час: 14.00 год.

3.4. Лісун Інна Анатоліївна – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності, заступник голови конкурсної комісії,                           тел. (05459) 7-17-30.

3.5.Лавріненко Василь Анатолійович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова конкурсної комісії.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

4.1. Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

4.2. Наявність матеріально-технічної бази.

4.3. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

4.4. Вартість надання послуг.

4.5. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.

4.6. Наявність фінансової спроможності.

4.7.Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

5. Предмет конкурсу

5.1. Перелік послуг: послуги з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради, роздільного збору побутових відходів.

5.2. Місце надання послуг: територія Краснопільської селищної ради.

5.3. Строк надання послуг: згідно умов договору.

6. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів

смт Краснопілля, с- ще Михайлівське, с. Михайлівка, с. Новодмитрівка, смт Угроїди, с. Наумівка, с. Петрушівка, с. Окіп, с. Самотоївка, с. Думівка, с. Глибне, с. Хвойне,                       с. Осоївка, с. Чернеччина, с. Мозкове, с. Ясенок, с. Хмелівка, с. Веселе, с. Виднівка,                      с. Лозове. Загальна площа населених пунктів становить 4472,3 га, багатоквартирних житлових будинків – 85 од., індивідуальних житлових будинків – 6700 од.

7. Характеристика об’єктів утворення відходів.

Багатоквартирні будинки – 85 будинків, приватні будинки –                                                 6700 будинків, підприємства, установи та організації.

8. Характеристика об’єкта утилізації відходів.

Найближчі полігони побутових відходів розташовані за межами смт Краснопілля та      с. Великий Бобрик Краснопільського району, відстань орієнтовно 3 км і 35 км від смт Краснопілля відповідно.

Документи приймаються до 20 квітня 2019 року.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: (05459) 7-17-30.