Особливості розвитку сучасного декоративно-ужиткового мистецтва

Дата: 27.03.2019 14:59

27 березня 2019 року в читальному залі КЗ «Краснопільський ПК» для клубних працівників було проведено творчу лабораторію на тему: «Особливості розвитку сучасного декоративно-ужиткового мистецтва.

Відкрила творчу лабораторію начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради Анжела Назаренко.

Продовжила роботу творчої лабораторії методист Краснопільського організаційно-методичного центру відділу культури, туризму, молоді та спорту Інна Дегтяренко, яка детально розповіла про декоративно-ужиткове мистецтво, їх види та особливості.

«Декоративно-ужиткове мистецтво у сьогоденні»– такою була тема виступупровідного методиста Краснопільського організаційно-методичного центру відділу культури, туризму, молоді та спорту Віти Васюк.

Керівником самодіяльного прикладного та декоративного мистецтва Краснопільського Палацу культури Дарією Горбуновоюбула проведена практична робота в групах на тему «Виготовлення декоративних ростових квітів».

Під час практикуму клубні працівники не лише отримали майстер-клас, але й власноруч взяли участь у виготовленні ростових квітів.

Після завершення творчої лабораторії клубні працівники поділилися своїми враженнями.