Освітяни громади провели нараду та колегію

Дата: 27.03.2019 19:23

27 березня 2019 відбулася колегія відділу освіти та нарада керівників закладів освіти Краснопільської ОТГ за головування начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко. Вже традиційно на нараду керівників завітав Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. Очільник громади та начальник відділу освіти привітали директора Чернеччинського НВК Лесь Світлану Михайлівну з Днем народження та обговорили нагальні питання розвитку освітньої галузі в цілому.

На колегію були винесені наступні питання: про підсумки участі учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради у ІІ та ІІІ етапі учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р.; про стан організації та забезпечення підвезення шкільними автобусами учнів та педагогічних працівників до місця навчання та у зворотному напрямку; про хід реалізації обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право». З даних питань доповіли головний спеціаліст відділу освіти Ірина Гургура, методисти методичного кабінету Раїса Прилєпа та Наталія Кузіна. За результатами колегії сформовано рішення колегій, які заплановано до виконання.

На порядок денний наради керівників закладів освіти було винесено ряд  питань, що стосуються освітнього процесу. Зокрема, розглянуто  наступні питання:

про підсумки участі закладів дошкільної освіти у конкурсі на кращий веб-сайт закладу дошкільної освіти (методист методичного кабінету Кузіна Н. В.);

про стан функціонування веб-сайтів закладів освіти, висвітлення фінансової інформації  (головний спеціаліст відділу освіти Мостова А. Ю.);

про облаштування нового освітнього простору для учнів 1 класів, створення медіатек та ресурсних кімнат у закладах загальної середньої освіти (начальник відділу освіти Дерев’янченко Л. Л.);

про впровадження універсальної десяткової класифікації в практику роботи шкільних бібліотек (методист методичного кабінету Прилєпа Р. М.);

про інтеграцію змісту предметів природничого циклу (методист методичного кабінету Горова О.М.);

про курсову перепідготовку педагогічних працівників у 2020 році (методист методичного кабінету Прилєпа Р. М..);

виховання національно-патріотичних цінностей – важливий напрям в роботі закладу освіти (завідувач методичним кабінетом Бесараб В. В.);

про організоване закінчення 2018-2019 н.р. року та проведення державної підсумкової атестації (головний спеціаліст відділу освіти Мостова А. Ю.).

Начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко наголосила на важливості та актуальності питання харчування учнів, зокрема впровадження системи НАССР, початку підготовчих робіт щодо облаштування освітнього середовища  для учнів 1 класів та підготовка до літньої оздоровчої кампанії 2019 року.

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, подякував керівникам за активну роботу щодо участі у проектах, програмах, грантах. Юрій Анатолійович повідомив про здійснення благоустрою територій закладів освіти та ряду проектів у галузі освіти, що потребують співфінансування. Також очільник громади повідомив, що в квітні 2019 року буде проведено свято з нагоди відзначення обдарованих учнів та педагогічних працівників, що працюють з такими учнями. За результатами наради було окреслено завдання та надано відповідні доручення.