ТРИВАЄ БЛАГОУСТРІЙ КРАСНОПІЛЛЯ ТА СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ ГРОМАДИ

Дата: 02.04.2019 17:02

Одним з важливих напрямків роботи Краснопільської селищної ради є благоустрій селища та старостинських округів.

На території всіх старостинських округів громади проводяться роботи по впорядкуванню центральних вулиць, дитячих майданчиків, громадських колодязів та інших об’єктів соціальної сфери, і далі триває озеленення населених пунктів. Зокрема у Самотоївці проходили роботи по впорядкуванню меморіального комплексу по вул. Калініна, прибирання дитячого майданчика та висадка зелених насаджень. В Угроїдах проведено благоустрій громадських колодязів, центральної вулиці та Меморіалу загиблим воїнам.

На території смт Краснопілля за активної участі трудових колективів проведено благоустрій центральної частини селища, упорядковано узбіччя доріг, територію Меморіалу загиблим воїнам. Також працівниками селищної ради та інших трудових колективів було висаджено понад 200 одиниць зелених насаджень ялівця козацького, самшиту, туї та інших рослин.

Крім того в межах громади продовжуються роботи з ремонту автомобільних доріг.

- Всі працівники підприємств, установ та організацій, навчальних закладів, жителі громади мають докласти максимум зусиль для того, щоб територія радувала охайним та впорядкованим виглядом, - відмітив Юрій Яремчук.