Відбувся другий практичний семінар в рамках реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату

Дата: 03.04.2019 14:05

Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Інна Лісун та  головний спеціаліст відділу  Олександр Щербак взяли участь у другому практичному семінарі на тему: «Розробка плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату. Технічні, кліматичні та фінансові аспекти», в рамках продовження реалізації проекту «Енергоефективність у громадах ІІ ».

Семінар проходив у м. Київ під керівництвом консультанта проекту - Віталія Лесюка, а також національного експерта СоМ East в Україні – Оксаною Кисіль.

Представники громад, у яких вже прийнятий та затверджений  План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату, мали змогу вивчити фінансову спроможність громади реалізувати свій План за власні та залучені ресурси.