У РОЗПАЛІ ВЕСНЯНА ТОЛОКА

Дата: 07.04.2019 14:34

З приходом весни та тепла виникає необхідність зробити нашу громаду чистою та охайною, що потребує нашого з вами об’єднання зусиль. Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту.

5 квітня 2019 року з ініціативи селищної влади працівники трудових колективів Краснопілля привели у належний стан територію колишньої сільгосптехніки та в’їзд у селище з боку Мезенівки. Учасники толоки прибрали чималу територію, вирубали чагарники, вивезли сміття, побілили стовбури дерев та бордюри.

- Благоустрій наших сіл і селищ - це обличчя громади та одна із передумов розвитку та залучення додаткових інвестицій. Закликаю усіх дбати про чистоту навколо себе, адже чисте довкілля – це наше здоров’я та краса нашого рідного краю, - зазначив Юрій Яремчук.

Також керівник громади подякував всім, хто долучився до облаштування та прибирання території і додав, що селищна рада готова розглядати пропозиції та ідеї мешканців громади щодо благоустрою та облаштування населених пунктів ОТГ: проведення озеленення, закладення квітників тощо.