«Весняний калейдоскоп»

Дата: 08.04.2019 11:42

5 квітня 2019 року у Великому залі Комунального Закладу «Краснопільський Палац Культури» відбувся розважальний концерт «Весняний калейдоскоп».

Посміхатися приємно, ще приємніше сміятися. А реготати − це ж просто задоволення!

В цей святковий день свої музичні дарунки дарували народний аматорський колектив «Джерело» (керівник Лариса Давиденко), вокальний ансамбль «Ветеран»  Палацу культури (Галина Голота, Лариса Давиденко), дует у складі Юлії Жбанової та Вікторії Овадчук, солісти Олег Бирченко, Дарія Горбунова, Валерія Вольвач (учасниця дитячого вокального гурту «Посмішка»).

Глядачі бурхливими оплесками зустрічали хореографічні колективи «Смайл» Краснопільської дитячої музичної школи (керівник Інна Вакуленко), «Китиці» Палацу культури (керівник Інна Зорькіна), гуморески у виконанні Олександра Старченка, Дениса Забари, Артема Лупки та Аліни Вигівської, соло на трубі у виконанні Бориса Сокола Краснопільського Палацу культури.

Родзинкою свята став виступ прцівників культури, які представили запальну та енергійну гумористично-хореографічну композицію.

Веселі та кумедні сценки глядачам представили аматори Краснопільського Палацу культури та селищного клубу.

Не забуваймо: сміх продовжує життя. Адже він завжди у наших душах, на наших губах. Сміймося! Сміх – це найкращий поцілунок людству. Чудодійно-цілющий і веселий.