A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

«ПРАЦЮЄМО СПІЛЬНО ЗАРАДИ ЗМІН»

Дата: 08.04.2019 21:56
Кількість переглядів: 1252

Шановні жителі громади, хочемо ознайомити вас з результатами роботи та проаналізувати деякі аспекти економічного, соціального, культурного, спортивного розвитку Краснопільської ОТГ за І квартал 2019 року.

 

Юрій Яремчук: «Реформа децентралізації – це можливість вирішити проблеми, яким до цього роками не приділялася увага. Зміни, ініційовані керівництвом держави – це шлях до розвитку не лише громад, а й всієї країни. Ми, перш за все, працюємо та об’єднуємо зусилля заради розвитку, створення комфортних умов проживання кожного мешканця Краснопільської об’єднаної територіальної громади»

 

ЕКОНОМІЧНА ТА ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Сприяння залученню інвестицій:

Постійно ведеться моніторинг національних та іноземних інформаційних ресурсів щодо пошуку потенційних інвестиційних грантів та програм.
Підготовлено та подано в І кварталі 2019 року 7 інвестиційних проектів:
- до Державного фонду регіонального розвитку проект щодо придбання комунальної техніки;
- Міністерство зак/справ Німеччини - обладнання для ІРЦ;
- Баєр - дит./інклюз. майданчики (Угроїди, Краснопілля);
- Глобал Ком’юніті - децентралізація в освіті та медицині;
- Кусаноне - придбання медичного діагностичного обладнання, придбання спеціалізованого обладнання для ІРЦ та реконструкція ІРЦ.
Крім того, сформовано та подано заявку (по програмі Bayer) щодо запровадження енергоефективних заходів у громаді, а саме «Модернізація внутрішнього освітлення ДНЗ Малятко» та ведеться робота щодо участі у залученні фінансування проекту фінсько-український трастовий фонд.

Поряд з цим, формується план економічного розвитку Краснопільської ОТГ.

ФІНАНСОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

В січні – березні поточного року до бюджету ОТГ надійшло власних та закріплених доходів 22,5 млн. гривень, що складає 31,9% до затверджених річних показників та 108,6% до плану на І квартал. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 4,6 млн. гривень (+ 26% до 2018 року).

У звітному періоді забезпечено виплату заробітної плати працівникам бюджетних галузей та інших соціальних виплат в повному обсязі. Заборгованість відсутня.

БЛАГОУСТРІЙ ТА ЖКГ

Освітлення:

Проведено обстеження та підготовлено необхідні документи для отримання технічних умов на реконструкцію мереж вуличного освітлення по 3 КТП, що дасть змогу відновити вуличне освітлення по вулиці Молодіжна  та провулкам Лікарняний та Комунальний смт Краснопілля.

Розпочаті роботи з реконструкції вуличного освітлення КТП 51с. Чернеччина, встановлено 14 світильників.

Відновлено вуличне освітлення по вул. Московська, Маяковського, Тургєнева, пров. Дачний в смт. Краснопілля, вул. Благодатна, Курганська, пров. Сосновий, пров. Токарівський в смт. Угроїди.

Проведено поточний ремонт вуличного освітлення (встановлення додаткових світильників, заміна ламп) по смт. Краснопілля, смт. Угроїди, с. Новодмитрівка,   с. Хмелівка, с. Самотоївка, с. Глибне, с. Чернеччина.

Всього за І квартал 2019 року на території громади відновлено 2,7 км вуличного освітлення, встановлено 77 ліхтарів, замінено близько 200 ламп.

Дорожнє господарство:

Проведено обстеження доріг комунальної власності по пров. Комунальний, Лікарняний та вул. Лермонтова смт Краснопілля та дороги загального користування державного значення Т-19-18 по вул. Маяковського, Слов’янська  смт Краснопілля.

Підготовлено та направлено листи до Сумської облдержадміністрації, обласної ради, Служби автомобільних доріг у Сумській області щодо співфінансування робіт по ямковому ремонту доріг державного та місцевого значення, які проходять по території громади, а саме вул. Вокзальна, Сумська смт Краснопілля, по с. Осоївка, с. Чернеччина, на ділянках Глибне-Осоївка, Самотоївка-Чернеччина, Краснопілля-Таратутине, Краснопілля-Самотоївка. До компанії "РОАД КОНСТРАКШН" направлено лист щодо усунення недоліків та облаштування узбіч на ділянці дороги Т-19-18 від Краснопілля в напрямку
смт Угроїди.

Енергозбереження та енергоменеджмент:

Селищна рада продовжує брати участь в продовженні реалізації проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), в рамках якого було отримано комплект обладнання для енергоменеджера, що дасть можливість ефективно використовувати енергоресурси в громаді.

26-28 березня взято участь у 4 практичному семінарі проекту «Енергоефективність у громадах ІІ» щодо розробки та реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату.

Благоустрій:

Внесено зміни до розробленого проекту рішення «Про затвердження Правил благоустрою Краснопільської селищної ради» відповідно до зауважень Державної регуляторної служби і разом з доопрацьованим  аналізом регуляторного впливу до проекту рішення, в черговий раз, подано до Державної регуляторної служби. Наразі очікується його погодження з подальшим винесення на засідання сесії селищної ради.

Комісійно обстежено 353 дерева, по результатам обстеження підготовлено відповідні акти та видано ордери на видалення 255 дерев та кронування 125 дерев.

Розроблені та виконуються заходи з благоустрою громади. В рамках весняної толоки трудовими колективами підприємств, установ та організацій, жителями територіальної громади виконуються роботи по благоустрою сіл і селищ об’єднаної громади, наведенню санітарного і естетичного порядку, озелененню, впорядкуванню пам’ятників, Меморіалів загиблим воїнам, лісосмуг, ремонт доріг тощо.

Водопровідно-каналізаційне господарство:

Підготовлено та направлено лист головам Сумської ОДА та Сумської обласної ради щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію очисних споруд в смт Краснопілля. Ведеться робота із збору вихідних даних. Також слід зазначити, що відповідні кошти на виготовлення ПКД були виділені Сумською обласною радою.

Підготовлено та подано  заявку на конкурс Ecowater 7 з метою залучення грантового фінансування проектів модернізації систем водопостачання і водовідведення.

Проведено збір інформації по старостинським округам та по
смт Краснопілля щодо переліку колодязів, які підлягають очистці та дезінфекції, а також кількості колодязів, де необхідно провести лабораторний аналіз води.

МЕДИЦИНА

КНП «Краснопільський ЦПМСД»: отримав коштів від НСЗУ згідно договору 2581 тис. грн.

Заключено 17164 декларацій з пацієнтами, що складає 78,3%.

Лікарі закладу проходять навчання по заповненню електронної медичної карти та можливість виписувати електронний рецепт з 01 квітня 2019 року по програмі «Доступні ліки».

В Краснопільській СЛА відкрито денний стаціонар: за січень – березень проліковано 175 чоловік; розпочато ремонт кабінету сімейного лікаря.

Проведено тендерні процедури та розпочато будівництво амбулаторії первинно-санітарної допомоги в смт. Угроїди (Угродський старостинський округ Краснопільської ОТГ ) в рамках програми Президента України "Доступна медицина".

ОСВІТА

Учні Краснопільської ОТГ стали переможцями ІІІ етапу шкільних олімпіад з базових дисциплін та один учень переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

12 березня організовано та проведено обласний регіональний семінар «Програма «Впевнений старт» - поступовий перехід до Нової української школи» та 15 березня – заходи передачі обласної естафети «Позашкільна освіта Сумщини 49+».

Проведено поточний ремонт харчоблоку у Наумівському ЗДО та замінено підлогу у старшій групі Угроїдського ЗДО. Завершено роботи по заміні електропроводки в Хмелівському ЗДО. У всіх закладах освіти здійснено заміну лічильників електричної енергії та замінено лампи освітлення на енергозберігаючі у Краснопільській гімназії та Хмелівському ЗДО.

Триває реалізація спільного проекту Сумської облдержадміністрації, обласної ради та Краснопільської ОТГ по реконструкції Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в рамках впровадження державної концепції Нової української школи.

Управлінням капітального будівництва Сумської облдержадміністрації вже проведено тендерні процедури і визначено підрядну організацію якою є ТОВ "Універсалбуд-В". Загальна вартість проекту близько 27 млн. грн. з терміном виконання до двох років. Реконструкція школи проходить за кошти державного фонду регіонального розвитку і частини співфінансування з селищним бюджетом. На даний час проводяться ремонтні роботи у актовій та спортивній залах школи.

Протягом І кварталу 2019 року керівники закладів освіти розпочали підготовку до літньої оздоровчої кампанії, створення освітнього середовища для майбутніх першокласників, поточні ремонти приміщень.

На стадії закінчення роботи по встановленню вікон та дверей у Осоївському НВК, а також у цьому закладі вже зроблений ремонт класної кімнати для майбутніх першачків 2019-2020 н.р.

У березні 2019 року у Самотоївській ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснено заміну систему освітлення у коридорах школи та у роздягальні, харчоблок закладу поповнили новою електричною плитою.

КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

З початку року в громаді за участю кращих аматорських колективів народної творчості проведено 11        культурно-мистецьких заходів.

Протягом звітного періоду кращі колективи та виконавці гідно представляли нашу громаду на обласному, Всеукраїнському рівні, а саме XIV Всеукраїнському конкурсі-фестивалі сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі Зима - 2019». Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Первоцвіти».

Поповнена матеріально-технічна база Хмелівського СБК, Осоївського СБК та Краснопільського Палацу культури, придбано комп’ютерну та оргтехніку.

На стадії завершення ремонтні роботи та дооблаштування спортивної зали дитячо-юнацької спортивної школи.

Проведено спортивно-масові заходи: протягом 2 днів в Краснопільській ОТГ тривав турнір з футзалу серед юнаків 2010-2011р.н., 16.02.2019 в смт. Краснопілля пройшов Чемпіонат області з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу серед всіх вікових груп, 22 грудня у Краснопіллі відбувся турнір з вільної боротьби, 19-20 січня проведено дводенний дитячий турнір з футболу за участю команд з Краснопілля, Сум, Сумського району.

НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

За І квартал 2019 року кількість звернень до Центру надання адміністративних послуг – 14209, надано результатів - 14190, відмовлено у 19 справах.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

З метою надання матеріальної підтримки жителям громади відповідно до Програми соціального захисту населення на 2018-2021 роки за рахунок коштів місцевого бюджету за І квартал 2019 надана одноразова матеріальна допомога на лікування тяжкохворим, в тому числі громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 17 особам на суму 40,6 тис. грн., допомога на поховання осіб, які на момент смерті ніде не працювали, не перебували на обліку в центрі зайнятості, не отримували пенсію надана 3 особам на суму 3,0 тис. грн., одноразову матеріальну допомогу жителям, які уклали контракт на проходження військової служби в ЗСУ отримало 5 осіб на суму 25,0 тис. грн.

Крім того, Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради надано соціальні послуги 748 непрацездатним громадянам.

Зазначені результати роботи стали можливими завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, виконавчого комітету, колективу селищної ради та старостинських округів, підтримці соціально-відповідального бізнесу, всіх місцевих платників податків та завдяки співпраці Сумської облдержадміністрації та обласної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь