ПРОВЕДЕННЯ БЛАГОУСТРОЮ – ВАЖЛИВА СУСПІЛЬНА СПРАВА

Дата: 09.04.2019 22:43

9 квітня 2019 року, в рамках акції «Краснопільщина квітуча», працівниками селищної ради було висаджено 450 кущів троянд біля Меморіалу загиблих воїнів, на центральних клумбах селища, де також було здійснено благоустрій прилеглої території.

Крім того, зусиллями працівників трудових колективів смт Краснопілля здійснено прибирання своїх закріплених територій, зокрема було приведено у належний стан центральні вулиці селища: Сумська, Мезенівська, Вокзальна та інші.

- Проведення благоустрою – важлива суспільна справа, спрямована на об’єднання людей, які хочуть жити в комфортній місцевості, ходити прибраними вулицями. Проведення акцій «За чисте довкілля», «Краснопільщина квітуча» є важливими не тільки для поліпшення естетичного вигляду населених пунктів громади, а і для розвитку відповідального ставлення до навколишнього середовища. Роботи з благоустрою продовжуватимуться і надалі, - зазначила секретар селищної ради Ірина Юхта.