«Виставкова діяльність. Особливості створення експозицій»

Дата: 17.04.2019 16:24

17 квітня 2019 року в читальному залі комунального закладу «Краснопільський Палац культури» для клубних працівників було проведено семінарське заняття на тему «Виставкова діяльність. Особливості створення експозицій».

Відкрила семінарське заняття начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради Анжела Назаренко.

«Виставкова діяльність. Класифікація виставок» – такою була тема виступу методиста Краснопільського організаційно-методичного центру відділу культури, туризму, молоді та спорту Інни Дегтяренко.

Продовжила роботу семінарського заняття провідний методист Краснопільського організаційно-методичного центру відділу культури, туризму, молоді та спорту Віта Васюк, яка детально розповіла про основні етапи організації та побудови виставки.

Учасники семінару мали нагоду переглянути відеопрезентацію.

Родзинкою семінару стала творча майстерня: «Створення виставкової експозиції: ідеї та креативність» за участю клубних працівників.

По завершенню семінару клубні працівники обмінялися досвідом роботи та своїми враженнями.