До уваги суб’єктів господарювання та жителів громади!

Дата: 17.04.2019 16:27

З метою ліквідації осередків несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території смт Краснопілля, покращення благоустрою селища та дотримання вимог «Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 883, виконавчий комітет Краснопільської селищної ради рішенням від 10.04.2019 № 41 «Про впорядкування місць торгівлі на території селища» вирішив:

1.  Визначити місця для проведення сезонної торгівлі продукції у дрібно роздрібній торговельній мережі (пунктах некапітальної забудови та засобах пересувної мережі) на території смт Краснопілля - пров. Комунальний (територія ринку).
  2.  Визначення місця для проведення святкової дрібно-роздрібної торгівлі на території смт Краснопілля  проводиться окремими рішеннями.
  3. Заборонити торгівлю на території смт Краснопілля  в місцях, не передбачених для торгівлі.

З повним текстом рішення виконавчого комітету можна ознайомитись на офіційному сайті Краснопільської селищної ради в розділі «Виконавчий комітет» за посиланням: https://krasnopilska-gromada.gov.ua/docs/181239.