ПЕРЕДВЕЛИКОДНЯ ТОЛОКА В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ

Дата: 25.04.2019 16:16
Кількість переглядів: 199

З ініціативи керівництва Краснопільської селищної ради та з метою забезпечення чистоти та порядку до Великодніх свят на території громади проведено «чистий четвер», де силами трудових колективів підприємств, установ та організацій приводилися в належний санітарний стан закріплені території, кладовища, центральні вулиці, зони відпочинку тощо.

Зокрема, працівниками Краснопільської селищної ради спільно з ТОВ «Теплоенерго» та ДП «Абонентська служба «Світанок» Краснопільської ЖЕД було впорядковано центральне кладовище селища. Їхніми зусиллями прибрано і вивезено сміття, сухе гілля та листя, проведено вирубку дикорослої порослі і чагарників.

- Праця на благо громади приносить людині моральне задоволення і розуміння причетності до важливої загальної справи. Проте потрібно докладати максимально можливих зусиль для виховання в кожному шанобливого ставлення до довкілля, любові та поваги до рідної землі, - зазначив Юрій Яремчук.