На Краснопільщині стартувала Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл («Джура»)

Дата: 03.05.2019 18:44

У Краснопіллі 3 травня 2019 року розпочався І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). У ній взяли участь 7 команд: «Вільні люди» (Осоївський НВК), «Самотой» (Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Краснопільські козаки» (Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Стимул» (Краснопільська гімназія), «Чайка» (Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Сіроманці» (Чернеччинський НВК), «Вільні люди» (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Гра розпочалася урочистим відкриттям. Військовий комісар Краснопільського районного військового комісаріату підполковник Нагорний А.В. прийняв рапорт судді змагань Заїтченка В.С. та привітав учасників з їх початком.

Зі словами привітання до присутніх звернувся Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, який звернув увагу на важливості патріотичного виховання сучасної молоді та побажав успішного проходження випробувань учасникам гри. Начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса Дерев’янченко та начальник відділу освіти,молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації Іван Матлахов побажали молодим козакам наснаги, волі до перемоги та чесного поєдинку. На важливості виконання військового обов’язку військовослужбовцями Збройних Сил України згадав в своєму виступі представник громадської організації «Краснопільська районна організація Товариства сприяння обороні Україні» Борис Шкиря.

Протягом дня рої взяли участь у конкурсах «Стрільба», «Рятівник», «Впоряд» та «Смуга перешкод», на яких рої продемонстрували вміння зі стройової та фізичної підготовки, знання надання першої долікарської допомоги. Попереду в учасників ще конкурсні випробування «Ватра», «Відун» та «Перетягування линви». Бажаємо успіхів та наснаги.