ЧЕРНЕЧЧИНСЬКИЙ НВК ПОТРАПИВ ДО 40 ФІНАЛІСТІВ ПРОГРАМИ HEALTHY SCHOOLS: ЗАРАДИ ЗДОРОВИХ І РАДІСНИХ ШКОЛЯРІВ

Дата: 06.05.2019 20:59

Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondel?z International Foundation.

Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

П’ять найактивніших шкіл у фіналі Програми отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій (*STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics).

В програмі взяло участь 500 шкіл з усієї України. До кінця програми дійшли 220 шкіл. Чернеччинський НВК потрапив до 40 фіналістів програми Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів, і 16 травня поїде до Києва на фінал програми боротися за головний приз.

Протягом програми у НВК проводилися активності з 3-х напрямків: 1) фізичні активності; 2) раціональне харчування; 3) здоровий простір.

Вчителями та учнями було проведено 49 заходів та залучено 226 учасників (діти, вчителі, батьки, громадські діячі).

Брали участь в активностях від організаторів:

1)      Конкурс «Запроси спортсмена в школу». Школу відвідала заслужений тренер України С.І. Байда.

2)      Конкурс «Мій здоровий ланч». Учень Чернеччинського НВК Кондратенко Роман зайняв 1 місце у середній віковій категорії (5-9 класи).

У школі було започатковано унікальні активності для закладу: скандинавська ходьба та змагання з волейболу серед учнів, вчителів та батьків.

Протягом програми в Чернеччинському НВК постійно проводилися вікторини, квести, флешмоби, веселі зарядки, спортивні змагання та ін.