Привітали ветеранів

Дата: 08.05.2019 13:18

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 7 травня у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради відбулося свято для ветеранів. На вогнику були присутні 25 ветеранів, які обслуговуються територіальним центром.

Привітати ветеранів завітали Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, заступник начальника управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Оксана Придатко, головний спеціаліст з обслуговування громадян Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рита Дзюба, голова районної організації ветеранів Володимир Дяченко та директор територіального центру Олександр Демченко.

Свої музичні вітання ветеранам та гостям заходу дарував вокальний гурт «Посмішка». Ветерани приємно відпочили за святковим столом, поспілкувалися, згадали минулі події та поспівали пісень. Після святкового столу ветеранам були вручені подарунки.

Колектив територіального центру та  ветерани щиро вдячні за допомогу в проведенні свята спонсорам: ФГ «Колос», ФОП Лупка Л.В., ФОП Водотика В.В., ФОП Жданько О.Г., ФОП Грива В.М., ФОП Пиленко Ю.М., філії Краснопільського РЕМ (М.І. Лебеденко), приватним перевізникам Кононенко С.В., Грива С.М.