ЗВЕРНЕННЯ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 74-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2019 15:29

Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни! Шановні Краснопільчани!

Прийміть щирі вітання з великими святами, які мають особливе значення для кожної української родини - з Днем пам’яті і примирення та з 74-ю річницею перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні!

8 травня – це день пам’яті про тих, хто не повернувся живими з війни 1939 – 1945 років, день пам’яті за кожним, хто боровся із нацизмом. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців обернулася Друга світова війна.

9 травня – це День Перемоги, що з року в рік повертає нас в ті незабутні роки народного подвигу наших дідів і батьків, вчить на прикладі їхніх ратних і трудових звершень любити свою Батьківщину.

Друга Світова Війна - це масовий героїзм на фронті, адже патріотизм, дружба, повага один до одного виховувались у людей саме у найскрутніші періоди життя. Ті буремні часи були випробуванням для всього народу, який і на фронті, і в тилу виборював ціною власного життя мир на землі.

Щиро дякую усім переможцям над нацизмом та нинішнім захисникам Вітчизни, які сьогодні боронять нашу державу. Всі ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Шановні жителі Краснопільщини! Від щирого серця вітаю вас із Днем перемоги! Бажаю всім доброго здоров’я, добробуту і благополуччя кожній родині, миру та процвітання в рідній незалежній Україні.

Краснопільський селищний голова                                          Юрій Яремчук