Інформація щодо виконаних робіт по старостинських округах Краснопільської селищної ради за 4 місяці 2019 року

Дата: 14.05.2019 14:36

Інформація щодо виконаних робіт по Хмелівському та Осоївськомму старостинських округах Краснопільської селищної ради за 4 місяці 2019 року

ХМЕЛІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

1. Проведена заміна вікон в Хмелівській ЗОШ.

2. Встановлено двері в Хмелівський СБК.

3. Замінено електричну проводку в Хмелівському ДНЗ.

4. Зроблено поточні ремонти пам’ятників загиблим воїнам в с.Хмелівка та с. Лозове.

5. Проведено роботи по благоустрою кладовищ, вирубки порослі, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, здійснено завезення піску та інші роботи по благоустрою території старостинського округу.

6. Звернень громадян за 4 місяці 26 – звернень, з них вирішено позитивно – 18, 2 - на контролі, роз’яснено -6.

7. Прийнято і оформлено документів на дотацію молодняка ВРХ – 37 голів.

8. Оформлено 45 справ для отримання послуг із соціальної підтримки.

9. Проводиться робота по створенню робочого кооперативу по молокоприймальному  пункту.

10. Проводиться підготовча робота по ремонту сільського клубу та реконструкції водопровідної мережі в с.Хмелівка.

ОСОЇВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

1. Висаджування 27 дерев в парку в с. Осоївка вул. Слобожанська та біля стадіону «Оріон».

2. Проведено благоустрій території села (косіння бур’янів, вирубка порослі дикорослої порослі, побілка дерев, прибирання сміття) – роботи продовжуються.

3. Встановлено 5 майданчиків для збору сміття.

4. Проведено дезінфекцію 5 колодязів та відібрані проби води на аналіз.

5. Проведено підготовчу роботу до початку будівництва футбольного майданчика зі штучним покриттям.

6. Прийнято і оформлено документів на дотацію молодняка ВРХ – 3 голови.

7. Проводилась заміна вікон на енергозберігаючі в Осоївському НВК (роботи на завершальному етапі).