Краснопільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє

Дата: 16.05.2019 11:55

Краснопільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області наголошує, що на даний час перехідний період, стосовно видачі ветеринарно-санітарного паспорта на домашніх тварин (коти, собаки) закінчився, але паспорти невстановленого зразка знаходяться в обігу.

Звісно, паспорти це власність фізичних осіб, але вони можуть братися лише до уваги, а не бути підставою для видачі ветеринарних документів. Тож доводимо до відома, що видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину передбачена Законом України «Про ветеринарну медицину» та входять до переліку платних адміністративних послуг, які надаються Держпродспоживслужбою, органами та установами, що належать до сфери її управління. Розмір плати за їх надання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року № 641 та складає 51 грн. 29 коп. Звертаємо увагу, що наразі право надання даної адміністративної послуги мають лише державні установи ветеринарної медицини, зокрема районна державна лікарня ветеринарної медицини. Для супроводження домашніх тварин при їх переміщенні за межі території нашої держави з 01.07.2019 року до уваги будуть братись лише ветеринарно-санітарні паспорти встановленого зразка, зміст яких розміщено в мережі інтернет, зокрема на сайті Верховної Ради України за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1381-17/print (Наказ № 578 від 26.10.2017 Міністерства аграрної політики та продовольства України. Зареєстровано в міністерстві юстиції України 13 листопада 2017 р. за № 1381/31249 «Про внесення змін до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку».