Золотий Зорепад

Дата: 16.05.2019 11:57

30 квітня – 1-2 травня 2019 року у м. Дніпро пройшов Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий Зорепад».

У конкурсі прийняло участь 850 талановитих дітей, із них 750 музикантів. Харків, Одеса, Мелітополь, Полтава, Запоріжжя, Китайська Народна Республіка, Корейська Народна Республіка та інші. Краснопільську дитячу музичну школу представили дві учениці:  Придатко Діана ( 5 клас ) та Жук Ліза (3 клас ).

Не дивлячись на таку кількість учасників, дві учениці Краснопільської дитячої музичної школи вирішили також прийняти участь у такому масовому конкурсі і ось такі у нас результати : Придатко  Діана– ІІ місце, Жук  Ліза– ІІІ місце.

Велика подяка батькам, які підтримують та всіляко заохочують навчання своїх дітей у музичній школі!

Вітаємо переможців!