Інформація щодо виконаних робіт по старостинських округах Краснопільської селищної ради за 4 місяці 2019 року

Дата: 17.05.2019 15:25

Інформація щодо виконаних робіт по Чернеччинському та Самотоївському старостинських округах Краснопільської селищної ради за 4 місяці 2019 року

ЧЕРНЕЧЧИНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

1. Завершені роботи з реконструкції вуличного освітлення вул. Заводська (зона відпочинку).

2. Проведено підготовчі роботи та укладені договори по угоді про співпрацю з БФ «Разом з Кернел».

3. Проведена робота з населенням по підключенню  високошвидкісного інтернету (65 угоди з фізичними особами, всі бюджетні установи), роботи тривають.

4. Проведена робота по очищенню території прилеглої до зони відпочинку від дикорослої порослі (випилювання, прибирання).

5. Проведена акція «Посади дерево», висаджено 60 декоративних дерев.

6. По вул. Дудко упорядкований фруктовий сад (випилювання яблунь сухостоя та порослими омелою).

7. Проведено місячник з благоустрою на території округу: прибрано 3 кладовища, впорядковано могилу  воїна інтернаціоналіста Олега Скрипки, очищено зону відпочинку, побілені стовпи, дерева  придорожніх смуг с. Чернеччина.

8. Встановлено насосну станцію (130 абонентів).

9. Заміна насоса по артсвердловині с. Мозкове.

10. Проведено поточний ремонт дитячого майданчику по вул.. Парковій с. Чернеччина.

11. Пофарбовані дитячі майданчики вул. Паркова, вул.Заводська.

12. Продовжуються роботи по реконструкції Чернеччинського будинку культури.

13. Проведено роботи по оформленню справ  на отримання грошової компенсації на тверде паливо (учасники АТО, учасники війни, медичні  та педагогічні працівники пенсіонери, учасники ліквідації Чорнобильської АЕС) – 16 осіб. Проведено роз’яснювальна робота з  багатодітними сім’ям з  компенсаційних питань.

САМОТОЇВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

1. Встановлено три майданчики для ТПВ  в селі Самотоївка.

2. Проріджено центральний парк в селі Самотоївка.

3. Висіяно  траву в   на площі  1,3  га  в парку на тому місці, де проведено розрідження.

4. Висаджено  100 дерев, 110 кущів в громадських місцях.

5. Посіяно квіти на клумбах, квітниках  в населених пунктах  Самотоївка, Глибне, а також біля закладів і установ.

6. Проведено благоустрій  5  кладовищ, завезено пісок.

7. Проведено благоустрій меморіалу загиблим воїнам в центрі с. Самотоївка і пам’ятників та пам’ятних знаків на території  старостинського округу.

8. Проведено вирубування кущів і порослі  по обочинах центральної дороги  в с. Самотоївка, ліквідовано 3  несанкціоновані звалища  вздовж  дороги.

9. Встановлено 200 стільців в  глядацькій залі   Самотоївського БК.

10. Придбані духові інструменти в Самотоївський БК.

11. Проводяться ремонтні роботи в Самотоївській АЗПСМ.

12. Розпочато ямковий ремонт дороги до станції Корчаківка.

13. Кількість наданих адміністративних послуг по старостинському округу всього -  736.

14. Кількість звернень громадян по старостинському округу – 14, з них вирішено позитивно- 7, надано роз’яснення - 5, 2 – знаходиться в стадії виконання.