КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ВИБОРОЛА ПЕРШЕ МІСЦЕ В ЗМАГАННЯХ З МIНI-ФУТБОЛУ СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ОТГ СУМЩИНИ

Дата: 18.05.2019 19:27
Кількість переглядів: 265

18 травня 2019 року, за сприянням ГО «Сумська територіальна організація ВФСТ «Колос» Краснопільська об`єднана територіальна громада приймала в себе обласні змагання з міні-футболу в рамках культурно-спортивного свята «Краща спортивна громада Сумщини - 2019». Участь в турнірі приймали 9 збірних команд ОТГ Сумської області.

Спортивні змагання  розпочалися з урочистої частини, підняттям Державного прапора та привітань Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука, голови районної ради Віталія Савоненка та голови ГО «Сумська ТО ВФСТ «Колос» Євгена Зюзь.

Тож у нелегкій і напруженій боротьбі 1-е мiсце виборола команда Краснопiльськоi ОТГ, другими стали - команда ЧупахiвськоЇ ОТГ (Охтирського р-ну), бронзовими призерами - команда СтепанiвськоЇ ОТГ (Сумського р-ну).

- Нам приємно було здобути перше місце, продовжуючи славні спортивні традиції Краснопілля та довести, що наш край по праву вважається спортивним. Дякую нашим футболістам за проявлену майстерність та жагу до перемог, - зазначив Юрій Яремчук.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм нових перемог!