УЧАСТЬ УЧНІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ В ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ «ПРОБА ПЕРА»

Дата: 22.05.2019 08:16

Цього року в обласному етапі обласного творчого конкурсу «Проба пера» взяли участь 232 учні, до участі в конкурсі «Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!» було подано 86 робіт за номінаціями: «Есе» та «Графіті».

Серед запрошених на нагородження найталановитіших творчо обдарованих дітей Сумщини – переможців та призерів обласного літературного конкурсу були учні освітніх закладів Краснопільської селищної ради. До скарбниці перемог громади додалися два ІІ місця та три ІІІ:

ІІ місце - Гарета Олег, вихованець театрального гуртка Центру дитячої та юнацької творчості («Проба пера», номінація «Поезія»),

ІІІ місце – Красюк Альона, учениця Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів («Проба пера», номінація «Поезія»),

ІІІ місце – Тиха Юлія, учениця Самотоївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості («Проба пера», номінація «Проза»),

ІІ місце - Денисенко Єлизавета, учениця Угроїдської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості («Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!», номінація «Графіті»).

ІІІ місце - Овєчкін Вадим, учень Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради(«Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!», номінація «Есе»).

Переможці обласних конкурсів, як свідомі українці, цінують традиції свого народу. Кожен з них взяв участь у флешмобі «Вишиванка – генетичний код української нації!». Цікавими і продуктивними були майстер-класи від членів журі для учасників заходу.

Вітаємо переможців та призерів обласних творчих конкурсів, педагогів, батьків із перемогою, бажаємо натхнення й творчого задоволення!