Інформація щодо виконаних робіт по Угроїдському старостинському округу Краснопільської селищної ради за 4 місяці 2019 року

Дата: 22.05.2019 11:11

УГРОЇДСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

1. Проведено озеленення скверів, дитячих майданчиків та місць громадського користування – висаджено 40 троянд та 100 петуній.

2. Проведено обпилювання дерев в захисній смузі лінії електромереж по греблі Заводського ставка.

3. Проведено заміну 36 ламп вуличного освітлення в смт Угроїди та продовження ліній вуличного освітлення на греблі Заводського ставу, провулку Токарівському.

4. Проведено заміну надбудов на 2 шахтових колодязях по вул. Токарівка.

5. Проведено поточні ремонти меморіального комплексу, братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків.

6. В Наумівському ДНЗ було проведено роботи по заміні підлоги на харчоблоці (знято стару плитку, вирівняно підлогу та покладено нову плитку), встановлено нову дверну коробку.

7. Заключено 160 договорів на вивіз ТПВ.

8. Подано шість земельних ділянок сільськогосподарського призначення (паї комунальної власності) для передачі в оренду інвесторам (для заповнення інтерактивної карти).

9. Кількість наданих адміністративних послуг по старостинському округу всього -  913.

10. Опрацьовано 102 звернення для призначення субсидії.

11. Розпочато та триває робота по будівництву в смт.Угроїди сільської лікарської амбулаторії.