ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ІНСТРУКЦІЇ З ДІЛОВОДСТВА

Дата: 24.05.2019 13:40

З метою введення в дію в Краснопільській селищній раді нової Інструкції з діловодства та встановлення загальних вимог до документування управлінської інформації в об’єднаній громаді 24 травня під керівництвом секретаря селищної ради Ірини Юхти відбулися навчання працівників ради.

З детальною інформацію про основні положення організації діловодства в селищній раді виступила начальник відділу загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення Тетяна Лєвшакова, яка зупинилася на основних моментах підготовки працівниками селищної ради проектів розпоряджень, рішень сесій ради та її виконавчого комітету, а також про дотримання вимог при оформленні службових документів.

Такі навчання мають на меті більш детально ознайомити працівників з основними вимогами організації роботи у відповідності до чинного законодавства, підготовки розпорядчих документів, контролю за їх виконанням.

Наприкінці навчання, підсумовуючи розглянуті питання, Ірина Юхта наголосила про персональну відповідальність кожного при оформленні різного роду документів, відповідей вищим органам влади тощо.