Вокальні ансамблі. Використання інноваційних форм навчання у вокальному гуртку

Дата: 29.05.2019 20:02

29 травня 2019 року на базі комунального закладу «Краснопільський Палац культури» для клубних працівників було проведено творчу лабораторію на тему «Вокальні ансамблі. Використання інноваційних форм навчання у вокальному гуртку».

Відкрила творчу лабораторію начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради Анжела Назаренко.

«Вокальні ансамблі. Методика роботи та розвиток вокальної техніки» – такою була тема виступу провідного методиста Краснопільського організаційно-методичного центру відділу культури, туризму, молоді та спорту Віти Васюк.

Продовжила роботу методист Краснопільського організаційно-методичного центру відділу культури, туризму, молоді та спорту Інна Дегтяренко, яка детально розповіла про використання інноваційних форм навчання у вокальному гуртку.

Майстер-клас по розспівуванню та вокальній техніці провела керівник народного аматорського вокального ансамблю «Джерело» та дитячого вокального гурту «Посмішка» Лариса Давиденко.

Між учасниками творчої лабораторії був проведений вокальний квест.

Заключною частиною семінару став обмін досвідом роботи та враженнями між клубними працівниками у форматі «круглого столу».