ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 29.05.2019 23:51

29.05.2019 року на засіданні сесії селищної ради були прийняті Правила благоустрою Краснопільської с/р.

Ці правила встановлюють вимоги щодо благоустрою території населених пунктів, а саме: прибудинкових територій, територій підприємств, організацій, установ, парків, скверів, дитячих майданчиків, кладовищ та інше.

Доводимо до вашого відома, що з 03.06.2019 року на території селища Краснопілля працюватиме інспектор з благоустрою Кононова Ірина Іванівна.

Вкотре нагадуємо, що за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян – від 340 до 1360 грн., і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.