Про утворення дільничної виборчої комісії додаткових виборів депутата Краснопільської селищної ради по одномандатному виборчому округу № 27 та її склад

Дата: 18.06.2019 08:09

ДОДАТКОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТА  КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ

РАДИ ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 27

30 червня 2019 року

КРАСНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Постанова № 1

від 14 червня  2019 року

Про утворення  дільничної

виборчої комісії  додаткових виборів

депутата Краснопільської селищної ради

по одномандатному виборчому

округу № 27 та її склад

Відповідно до  абзацу першого частини першої статті 23 Закону України  «Про місцеві вибори»

Краснопільська районна виборча комісія

П О С Т А Н О В Л Я Є:

1.  Утворити  дільничну  виборчу  комісію звичайної  виборчої дільниці:  № 590254  додаткових  виборів  депутата Краснопільської селищної  ради  по  одномандатному  виборчому округу № 27 у складі голови, заступника, секретаря та членів комісії згідно з додатком 1.

Додаток № 1 додається.

Голова Краснопільської

районної виборчої комісії                                                           Л.О. Найденко

Додаток №1

до постанови № 1

від 14 червня 2019 року

Склад дільничної виборчої комісії

звичайної виборчої дільниці № 590254

Голова комісії: - Дем’яненко  Олександр   Миколайович – 1964 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії: - Завалій Володимир Іванович – 1957 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Секретар комісії: - Кіріченко Людмила Андріївна – 1959 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії  «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Члени комісії:

Вербенова Ольга Василівна – 1965 року народження,  від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Грищенко Марина Іванівна – 1978 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Дворніченко Світлана Миколаївна – 1978 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Жук  Олена Леонідівна – 1963 року народження, від голови Краснопільської  районної виборчої  комісії  Найденко  Людмили  Олексіївни.

Опанасенко Олександр Іванович – 1975 року народження,  від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Рибалко Наталія Григорівна – 1974 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії  «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Степаненко Людмила Миколаївна – 1967 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Секретар Краснопільської

районної виборчої комісії                                                     Г. П.   Биченко