ДЕНЬ СЕЛА В ОСОІВЦІ - СВЯТО ЄДНОСТІ Й КРАСИ

Дата: 19.06.2019 10:54

У кожної людини є свій куточок рідної землі, згадуючи який, вона стає окриленою і щасливою. Історія села Осоївка починається з 1654 року. І в цьому році йому виповнилося 365 років.

Стало доброю традицією святкувати День села на Зелену неділю. Саме це свято єднає всіх жителів села нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Свято розпочалося з виставки народних умільців, яку підготували бібліотекар Л. В. Біденко та директор сільського Будинку культури – Н. Г. Скороход.

Далі о 15 годині розпочалася урочиста частина святкового дійства. Ведуча Світлана Загорулько запросила на імпровізовану сцену старосту Осоївського старостинського округу Олександра Бондаря, Краснопільського селищного голову – Юрія Яремчука, директора Агрофірми ТОВ «Хвиля» - Олександра Германа, директора Осоївського НВК – Олександру Григорівну Бондар, народного депутата України – Олександра Сугоняка, голову обласної організації Аграрної партії України – Сергія Михайловича Карпенка, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці – отця Андрія. Вони тепло і сердечно привітали присутніх із святом Дня села, Святої Трійці, медичних працівників з їх професійним святом, а всіх татусів з Днем батька.

Юрій Яремчук та Олександр Бондар вручили грамоти та подарунки Краснопільської селищної ради та Осоївського старостинського округу працівникам  ТОВ “Хвиля”, вчителям НВК, трудівникам Осоївського лісництва, працівникам соціальної сфери села, учасникам художньої самодіяльності та найменшій учасниці свята ученицю 3 класу солістці СБК Валерії Загорулько.

По закінченні урочистої частини розпочався святковий концерт в якому брали участь місцеві аматори сцени. Щирими оплесками глядачі вітали вокальний колектив «Берегиня», солістів Олену Денисенко, Наталію Гончаренко, Тамілу Грищенко, Наталію Скороход, Наталію Кострубяк, Вероніку Бей, Вікторію Денисенко, Валентину Лизогуб, Євгенію Климашівську та найменшу учасницю свята Валерію Загорулько.

О 17 годині розпочався футбольний матч розіграшу Суперкубка Сумської області між командами «Альянс» з Липової Долини та “LS GROUP” Сумського району на стадіоні «Оріон», де перемогу здобула команда «Альянс» з рахунком 5:2.

Участь в урочистій частині нагородження учасників гри за Суперкубок області взяли голова ФФСО Андрій Прохорович, керівник Краснопільської ОТГ Юрій Яремчук, в.о. старости Осоївського старостинського округу Олександр Бондар, директор ТОВ «Альянс» Іван Демченко.

Потім відбулася розважальна програма підчас якої жителі брали активну участь в іграх, дискотеці та мали змогу переглянути виступи гостей з м. Суми та м. Полтава. Всі бажаючі мали змогу поласувати смачними стравами: кулішем, шашликами, випічкою, солодощами та випити холодних напоїв. Для дітей працювали батути.

До пізнього вечора в Осоївці насолоджувалися радісною і піднесеною аурою сільського свята, яке завершилося феєричним шоу. Всі отримали задоволення від свята.