УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 23-Ї РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 27.06.2019 13:24

На передодні, 27 червня 2019 року у Великому залі Краснопільського Палацу Культури відбулися урочистості з нагоди 23-ї річниці Конституції України.

На заході були присутні Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, голови райдержадміністрації Сергій Хрупа та районної ради Віталій Савоненко.

- Конституція України увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Впевнений, що нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де б панували гуманізм, демократія і справедливість. Щиро бажаю міцного здоров’я, щастя і достатку, миру, натхненної праці і успіхів заради розбудови стабільної і процвітаючої Краснопільщини, Сумщини та України, - зазначив Юрій Яремчук.

До привітань з нагоди святкової події долучилися солісти Краснопільського Палацу культури Анастасія Грушко, Карина Дзюбан, Марина Літовченко та Інна Дегтяренко, вокальний ансамбль «Ветеран» (керівник Руслан Федорці), дитячий вокальний гурт «Посмішка» (керівник Лариса Давиденко), хореографічний колектив «Китиці» (керівник Інна Зорькіна) та зразковий аматорський хореографічний колектив «Зоряночка» Палацу культури (керівник Ірина Придатко).

Також цього дня у читальному залі комунального закладу «Краснопільський Палац культури» відбулася історична година «Правовий оберег держави» до Дня Конституції України.

День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.

Щиро вітаємо Краснопільчан із Днем Конституції. Ми пишаємося нашою країною і з гордістю відзначаємо це державне свято.