ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГРОМАДИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 01.07.2019 16:48

1 липня Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук разом з секретарем селищної ради Іриною Юхтою та начальником відділу освіти Ларисою Дерев’янченко здійснили інспектування закладів освіти в рамках підготовки до нового навчального року.

Так, було здійснено візит до Краснопільського ЗДО №2 «Колосок», де триває ремонт ганку приміщення, часткова заміна системи освітлення та ремонт стелі в групах; зроблено огляд робіт з облаштування цоколя Краснопільського ЗДО №3 «Дзвіночок» та ремонт даху адмінприміщення дитячо-юнацької спортивної школи. В усіх відвіданих закладах тривають поточні ремонти згідно плану та встановлених строків виконання.

«Створення належних умов для навчання та виховання дітей – це наше першочергове завдання, тому ми, спільно з депутатським корпусом, намагаємося максимально забезпечувати виділення коштів для забезпечення надання якісних освітніх послуг», - зазначив Юрій Анатолійович.