ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ! ВІДБУДЕТЬСЯ ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 03.07.2019 16:41

12 липня 2019 року о 9 годині в Малому залі КЗ «Краснопільський Палац культури» відбудеться спільне засідання постійних комісій; 12 липня 2019 року о 10 годині в Малому залі КЗ «Краснопільський Палац культури» відбудеться тридцять четверта сесія селищної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії виноситься питання

1. Про визнання повноважень депутата селищної ради по одномандатному виборчому округу № 27.

2. Про внесення змін до додатку рішення 1 сесії 7 скликання від 30.06.2017 року «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій».

3. Про покладення обов’язків старости.

4. Про зміну чисельності та персонального складу виконавчого комітету Краснопільської селищної ради.

5. Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій на старосту Гуцал Л.М.

6. Про початок реорганізації Тур’янської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.

7. Про утворення Тур’янського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

8. Про припинення повноваженьТур’янського сільського голови.

9. Про припинення повноважень секретаря Тур’янської сільської ради.

10. Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району закладів освіти у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

11. Звіт про роботу зі зверненнями громадян за І півріччя 2019 року.

12. Про роботу селищної ради щодо організації надання послуг із соціальної підтримки населення на території об’єднаної територіальної громади.

13. Земельні питання.