ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2019 18:28

4 липня, українські поліцейські відзначають своє професійне свято – День Національної поліції України. Національній поліції України цього дня виповнюється 4 роки.

Складно недооцінити значення і роль Національної поліції України у виконанні завдань із забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання громадського порядку та безпеки.

З цієї нагоди в приміщенні Краснопільського Палацу культури відбулися урочисті заходи. Привітати поліцейських прийшли Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, заступник голови районної ради Іван Гавенко та керівник апарату районної державної адміністрації Олена Завгородня.

- Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму, зразкової дисципліни, постійної готовності до самопожертви, допомоги тим, хто потрапив у біду. Переконаний, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров'я та добробуту краснопільчан. Тож бажаю вам та вашим родинам щастя, міцного здоров'я, невичерпних духовних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі, – зазначив у своєму виступі Юрій Яремчук.

Творчими подарунками привітали працівників Національної поліції аматори сцени Краснопільського Палацу культури.