ПРАЦЮВАВ МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦНАП

Дата: 10.07.2019 08:09
Кількість переглядів: 147

09.07.2019 року на території Покровської сільської ради та в селищі Михайлівське Краснопільської селищної ради працював мобільний підрозділ ЦНАП Краснопільської ОТГ.

Працівниками мобільного підрозділу були надані консультації з питань реєстрації місця проживання, реєстрації права власності, державної реєстрації приватних підприємців, питань функціонування мобільного ЦНАП та інших питань. Були роз’яснені питання оплати за надання адміністративних послуг та інших платежів, зокрема про сплату за користування земельними ділянками. Надані роз’яснення щодо роботи Сервісного центру МВС та здійснено попередній запис громадян на прийом в Сервісному центрі.