РОБОЧА ПОЇЗДКА ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ДО ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОГО НВК

Дата: 10.07.2019 16:51
Кількість переглядів: 259

Голова Краснопільської селищної ради Юрій Яремчук спільно з начальником відділу освіти Ларисою Дерев’янченко здійснили робочу поїздку до Чернеччинського НВК, де ознайомилися зі станом роботи поточного ремонту класних кімнат навчального закладу, підготовкою його до нового навчального року.

Адміністрація Чернеччинського НВК приділила максимум зусиль для облаштування інтегрованого кабінету природничих наук. Слід зазначити, що даний проект реалізовуватиметься спільно з благодійним фондом «Разом з Кернел».

У закладі тривають роботи по облаштуванню класної кімнати для учнів 1-х класів 2019-2020 н.р. та поточні ремонти класних кімнат, коридорів тощо. Для облаштування дитячого майданчика у селі з місцевого бюджету виділено кошти і придбано необхідне обладнання та найближчим часом відбудуться роботи по його встановленню.

В цілому, робота по підготовці закладів освіти громади до нового навчального року та опалювального сезону триває згідно встановлених термінів. Керівництво громади та депутатський корпус активно підтримують ініціативи керівників закладів освіти щодо покращення матеріально-технічної бази закладів, проведення благоустроїв територій та приміщень закладів.