Відбулося засідання виконкому селищної ради

Дата: 07.08.2019 16:54

7 серпня під головуванням голови громади Юрія Яремчука відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд порядку денного було винесено шістнадцять питань. Зокрема Лариса Василенко, начальник відділу фінансів, проінформувала присутніх про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади  та бюджету Тур’янської сільської ради за І півріччя 2019 року.

Членами виконкому було прийнято ряд рішень з метою забезпечення належної організації проведення культурно-масових заходів на території громади , а саме затверджено плани заходів з нагоди відзначення на території Краснопільської громади 28-ї річниці незалежності України та проведення Дня громади, а також проведення днів села Глибне, Петрушівка та Миропільське.

У ході засідання члени виконкому прийняли рішення про порушення клопотання присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жительці смт Краснопілля та жительці села Осоївка, які народили і виховали до восьмирічного віку п’ятеро дітей.

Для забезпечення реалізації програми щодо надання у 2019 році субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, членами виконкому було прийнято рішення про створення комісії Краснопільської селищної ради для формування потреби спрямування даної субвенції.

З метою сприяння збереженню та зміцненню здоров’я дітей Краснопільської громади, шляхом створення повноцінних умов для занять фізичною культурою та спортом на території Краснопільської селищної ради, популяризаці ігрових видів спорту, відділу освіти було надано дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва мультифункціонального майданчику для занять ігровими видами спорту на території Краснопільської гімназії.

Також з метою збереження комунальних доріг з асфальтобетонним покриттям, покращення та підвищення стану безпеки дорожнього руху, створення налагодженої взаємодії у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та контролю за утриманням вулично-дорожньої мережі у безпечному для учасників дорожнього руху стані, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Інна Лісун проінформувала про необхідність прийняття проекту рішення щодо заборони руху вантажних автомобілів в смт Краснопілля по вулиці Лермонтова, провулках Лікарняний, Комунальний, який в свою чергу був підтриманий членами виконкому.

На завершення Юрій Яремчук подякував присутнім за злагоджену та плідну роботу.