Дорогі ветерани Другої Світової війни, визволителі Краснопільщини!

Дата: 08.08.2019 08:24

Шановні земляки!

Дорогі ветерани Другої Світової війни, визволителі Краснопільщини!

Сердечно вітаю всіх з 76-ю річницею визволення селища від

фашистських загарбників!

Ця подія, цей подвиг – визначна дата в житті жителів Краснопілля, бо увібрала в себе мужність, героїзм, самопожертву воїнів – визволителів, нескореного населення краснопільчан в боротьбі з ворогом.

Сьогодні ми вшановуємо тих небагатьох визволителів, які, на щастя, досі живуть серед нас, та з вдячністю згадуємо тих, кого, на жаль, уже немає. Низько вклоняюся всім тим, хто доклав зусиль до визволення селища від нацизму і виховав покоління, яке здобуло незалежність для нашої держави.

Ми пам’ятаємо, що тільки завдяки мужності та стійкості наших дідів й прадідів Україну і Світ врятовано від нацистської чуми. Бажаю всім землякам здоров’я, щастя, упевненості в грядущому дні й ніколи не зазнати ні вам, ні вашим дітям і внукам воєнних лихоліть. Нехай нас у всі часи об’єднує та згуртовує любов до рідного краю, бажання захистити його, зробити ще красивішим, багатшим, квітучим!

Пам’ятайте, на якій героїчній землі ми живемо. Хай сила нашої землі допомагає долати труднощі, яких сьогодні, на жаль, багато у нашій державі. Та наш народ – сильний духом і вірний ідеалам добра і справедливості і це – назавжди!

Нехай на вулицях нашого селища завжди панує атмосфера миру і добра, а в життя кожного з вас доля приносить тільки позитивні зміни, сім’ї будуть міцними, а діти ростуть здоровими і щасливими!

селищний голова

Юрій Яремчук