ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ІЗ ЗАМІНИ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ

Дата: 13.08.2019 16:50

На території Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади, у відповідності до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради  на 2019 рік та програми «Забезпечення населення Краснопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади якісною питною водою на 2018-2020 роки», проводяться роботи із заміни водопровідних мереж.

Зокрема, завершились роботи по заміні водопроводу по вул. Слобожанська в смт Краснопілля, замінено 250 м азбестових труб на металопластикові, розпочались роботи по прокладанню водопровідних мереж по вул. Мачулівка в смт Угроїди.  Найближчим часом розпочнеться заміна водопровідних мереж по с. Хмелівка.

- Таким чином ми намагаємося усунути одну з найболючіших проблем наших мешканців - постійних поломок старих та аварійних водогонів і як наслідок частої відсутності води в оселях жителів громади, - зазначив Юрій Яремчук.

Також з метою зменшення споживання електроенергії встановлено нові менш енергоємні насоси на водозаборі та каналізаційно-насосній станції в смт Краснопілля.