ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ ОБГОВОРИЛИ ОСВІТЯНИ ЗІ ВСІЄЇ УКРАЇНИ В КИЄВІ

Дата: 20.08.2019 14:57

19 серпня 2019 року в м. Київ за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич відбувся традиційний освітянський форум – Всеукраїнська серпнева конференція. Цього разу тема конференції «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи».

До складу делегації від Сумщини на цьому заході запрошена начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса Дерев’янченко.

Освітяни всієї України працювали у формі загальної дискусії щодо майбутнього реформування української освіти. Також на заході були представлені виставки провідних виробників навчального обладнання для шкіл, садочків та інклюзивно-ресурсних центрів, виставка новітніх засобів навчання, електронних підручників тощо.

Всеукраїнська серпнева конференція зібрала небайдужих до освіти людей, які обговорили нові підходи в освіті, проблеми, реалії та перспективи, а отже, ми бачимо, що освіта сьогодні рухається в правильному напрямку.