ЗАХОДИ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Дата: 21.08.2019 16:52

21 серпня 2019 року на базі Краснопільської селищної ради відбулася адвокаційна зустріч з представниками громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» з питань протидії торгівлі людьми, за участю керівництва селищної ради, депутатів, представників закладів освіти та соціального захисту.

Під час зустрічі були розглянуті питання щодо необхідності розробки та включення до місцевих програм соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення окремих розділів з протидії торгівлі людьми, які передбачатимуть низьку заходів щодо організації та проведення місцевих інформаційних кампаній з протидії торгівлі людьми, налагодження системи виявлення, ідентифікації та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми на рівні громади.

З метою співробітництва у сфері соціального захисту населення, зокрема в напрямку протидії торгівлі людьми, надання допомоги постраждалим особам; соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб; соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей; підтримки сім’ї та дітей; підтримки соціально вразливих категорій сімей; попередження сімейного неблагополуччя; надання допомоги сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах; забезпечення належних умов для запобігання насильству в сім’ї тощо, між Краснопільською селищною радою та ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» укладено угоду про співпрацю.