«НАС ЄДНАЄ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ»

Дата: 23.08.2019 17:43

У ці серпневі дні календар історії відраховує 28 річницю незалежності України.

23 серпня 2019 року у Великому залі Палацу культури відбувся тематичний захід «Нас єднає любов до України»

День незалежності України – це не просто День народження держави. Це свято пам`яті про цілі покоління наших предків, що творили націю боролися за державність.

Привітали зі святом усіх присутніх Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, заступник голови районної ради Іван Гавенко та виконуючий обов`язки Краснопільської районної державної адміністрації Андрій Петров.

- Напередодні свята Дня незалежності хочу всім подякувати, хто працює в різних галузях Краснопільщини, військовослужбовцям, саме завдяки вашій праці, внеску який ви здійснюєте в розвиток рідного краю і є нашою відповіддю тим викликам, які стоять сьогодні перед нашою країною. Шановні земляки, щиро вітаю вас з святом Державного прапора, святом Дня незалежності, бажаю міцного здоров’я, благополуччя та спільної праці заради розвитку Краснопільнищи, Сумщини і України, а головне мати мирне небо над головою, - зазначив Юрій Яремчук.

Крім цього, доповненням до тематичного заходу стала об`єднана виставка «Живи та міцній українська держава, під прапором неба й родючих ланів»: книжково-ілюстративний колаж, виставка рушників та виставка робіт учасників самодіяльного об`єднання прикладного та декоративного мистецтва «Майстерня чудес».

Представили глядачам яскраву національно-патріотичну палітру номерів солісти Краснопільського Палацу культури Марина Літовченко, Яна Сеневич, Микола Лисенко, народний вокальний ансамбль «Джерело» та дитячий вокальний гурт «Посмішка», квартету складі: Лариси Давиденко, Юлії Жбанової, Руслана Федорці та Павла Бондаря, учасники дитячого вокального гурту «Посмішка» Валерія Вольвач, Кіра Голоперова, Віка Савченко та Арсеній Приходько,вихованка Краснопільської ДМШ Діана Придатко, вокальний ансамбль «Ветеран», читці заходу учні Краснопільської гімназії Денис Забара, Юлія Козир, Микола Купира та Діана Придатко, хореографічний колектив «Доміно» центру дитячої та юнацької творчості, зразковий хореографічний колектив Палацу культури «Зоряночка» та «хореографічний колектив Джусі-Фрут» та хореографічний колектив «Китиці».

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.