З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО

Дата: 25.08.2019 18:25

Друга частина святкових заходів відбулася 24 серпня, безпосередньо в День незалежності України, де всіх присутніх приємно вразив святковий концерт «З Днем народження, Україно».

День незалежності України – свято, яке відзначало наше селище і вся наша суверенна держава, є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.

Молоді таланти Краснопільської громади теж долучилися до святкування Дня Незалежності та подарували святковий концерт.

Свої чарівні пісні дарували солісти Палацу культури Юлія Жбанова, Наталія Гончаренко, Інна Дегтяренко, Карина Дзюбан, творчі дуети у складі: Лариси Давиденко та Руслана Федорці, Олега Бирченка та Вікторії Овадчук.

Святкування Дня незалежності України пройшло у теплій і дружній атмосфері. Такі свята об’єднують людей, тому що єдність – велика сила народу.

Завершилося святкове дійство дискотекою під відкритим небом.