До відома членів виконкому

Дата: 05.09.2019 11:29

11 вересня 2019 року о 10 годині в Малому залі  КЗ «Краснопільський Палац культури» відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд виконкому виносяться  питання:

1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на IV квартал 2019 року.

2. Про роботу відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності по питанню захисту прав споживачів, торгівлі, підприємництва.

3. Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону 2019-2020 років.

4. Про затвердження конкурсної документації  та оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території смт Краснопілля.

5. Про затвердження Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирних будинків та складу конкурсної комісії.

6. Про встановлення дорожніх знаків в смт Краснопілля по вулицям Лермонтова, Осіння, провулках Комунальний, Лікарняний.

7. Про затвердження проектно-кошторисної документації реконструкції мережі вуличного освітлення в с. Лозове.

8. Про встановлення тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами для населення на території Краснопільської селищної ради.

9. Інші.