ПРОПОНУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ГРОМАДСЬКОМУ ГОЛОСУВАННІ

Дата: 12.09.2019 08:26
Кількість переглядів: 2040

З метою створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, збереження санітарного благополуччя населення та забезпечення належного контролю за благоустроєм та санітарним станом території Краснопільської селищної ради, утримання територій в належному стані, та врегулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою депутати селищної ради затвердили нові правила благоустрою (Рішення 31 сесії 7 скликання від 29 травня 2019 року №29 «Про затвердження Правила благоустрою Краснопільської селищної ради»). Дані Правила включають в себе 10 розділів та визначають межі утримання прилеглих територій підприємств, установ, організацій. Зокрема, Правила регулюють порядок здійснення благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою, вимоги до впорядкування територій підприємств, установ, організацій, вимоги до санітарного очищення території, вимоги до здійснення благоустрою та утримання прибудинкової території та ряд інших правил.

Але як показує практика, на протязі 3 місяців роботи інспектора з благоустрою щодо дотримання вимог благоустрою території населених пунктів громади, а саме: прибудинкових територій, територій підприємств, організацій, установ, парків, скверів, дитячих майданчиків, кладовищ та інше, надходять численні обурення та невдоволення мешканців щодо виконання вимог затверджених Правил.

А тому, Краснопільська селищна рада пропонує мешканцям Краснопільської ОТГ долучитися до громадського голосування, яке проходитиме на головній сторінці веб-сайту селищної ради з 12 по 20 вересня 2019 року.

Чи потрібні правила благоустрою для Краснопільської ОТГ?