КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ НАЙСПОРТИВНІША ГРОМАДА УКРАЇНИ!

Дата: 23.09.2019 11:41

У Ворохті фінішували всеукраїнські фінальні змагання серед об’єднаних територіальних громад. За нагороди змагалися збірні сільських, селищних ОТГ з 21 області. Протягом трьох днів спортсмени виборювали командну першість з 6 видів спорту на звання кращої спортивної ОТГ 2019 року.

Головний приз здобула команда Краснопільської ОТГ. Вона - найкраща спортивна громада України.

Наша команда переможець змагань з міні-футболу, друге місце здобуто в змаганнях з настільного тенісу, четверте місце - з гирьового спорту та шашків, п’яте місце - шахи.

- Я дякую нашій збірній команді, яка показала кращі результати на всеукраїнських змаганнях. Нам є ким пишатися і наші спортсмени вкотре довели, що Краснопільщина - край спортивний. Беззаперечно, спорт – це командна робота. І завдяки нашим спільним зусиллям ми маємо такі результати, які постійно виводитимуть Краснопільщину на новий спортивний рівень. Дякую всім, хто докладав зусилля задля нашої спільної перемоги, - зазначає Юрій Яремчук.