УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

Дата: 27.09.2019 10:54

27 вересня 2019 року у Малому залі КЗ «Краснопільський Палац культури» відбулися урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек.

Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства.

Працівників привітали зі святом секретар Краснопільської селищної ради Ірина Юхта, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Анжела Назаренко та виконуюча обов`язки КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» Тетяна Мірошніченко.

Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.

Аматори сцени КЗ «Краснопільський Палац культури» також долучились до привітань та подарували всім присутнім гарний настрій і море позитиву.

Бажаємо вам, шановні працівники бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.