ВИРОБНИЧА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 02.10.2019 10:26
Кількість переглядів: 214

Юрій Яремчук підвів підсумки підготовки закладів соціально-культурної сфери до нового опалювального періоду, зокрема, стану завезення твердого палива, та обговорив хід виконання основних пріоритетів Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік по кожному старостинському округу.

У ході наради розглянули основні напрямки та завдання при формуванні бюджету на 2020 рік та питання щодо використання земель на території об’єднаної територіальної громади в межах чинного законодавства.

Під час наради голова громади зауважив на проведенні робіт з благоустрою на території старостинських округів, зокрема, благоустрою кладовищ та сміттєзвалищ, також підняв питання покращення якості надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та заключення нових договорів.

Крім того, Юрій Яремчук звернув увагу на пошук резервів у наповненні селищного бюджету та проблемних питаннях, що виникають у старостинських округах в цьому напрямку, зупинився на планах роботи громади щодо реалізації земельної політики на території ОТГ.

На завершення селищний голова  звернув увагу на підготовку питань до наступної сесії та зробив відповідні доручення.